Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Brutus

Znalazły dom

Brutus - maleńki jak okruszek, porzucony na klatce schodowej...

W środę (21.02.2018) późnym popołudniem otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie mówiące, iż na klatce schodowej w bloku na ulicy Robotniczej ktoś zostawił maleńkiego szczeniaka. Na miejscu zastaliśmy taką oto kruszynę...
Nazwaliśmy go Brutus. Brutus ma około 6 tygodni i oczywiście powinien być jeszcze przy matce. Gdy zostaje sam, piszczy, bo brakuje mu bliskości i ciepła drugiej istoty. Uspakaja się na rękach, lub na kolanach, gdy ta potrzeba zostaje zaspokojona. Na szczęście jest już na tyle samodzielny, by jeść stały pokarm.
Gdy dorośnie, Brutus będzie prawdopodobnie mały psem.
Nie chcemy, by maluch dorastał w schronisku, jeśli więc marzysz o posiadaniu psa, przyjdź do schroniska! Tu znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Zanim jednak podejmiesz decyzję o przygarnięciu zwierzęcia, dobrze się zastanów. Pamiętaj, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z codziennymi obowiązkami a także kosztami (np. coroczne szczepienie przeciwko wściekliźnie, odrobaczanie).

Szczenięta adoptowane ze schroniska są zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym, odrobaczone i zaczipowane. Po osiągnięciu odpowiedniego wieku OBOWIĄZKOWO zostaną poddane sterylizacji na koszt schroniska.

nr karty: 57/2018

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy