Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Kopia

Psy duże

Kopia po raz pierwszy trafiła do naszego schroniska we wrześniu 2009 roku jako mniej więcej 8-tygodniowy szczeniak. Była śliczna i rozkoszna, a jednak nikt jej nie wypatrzył, nikt nie adoptował ani jako słodkiego szczeniaka, ani później - gdy stała się już dorosłą suczką średniej wielkości.  Aż do kwietnia 2015 roku. Wtedy to w końcu udało się - opuściła schronisko razem z Pafnucym - spokojnym i ułożonym psem, dużym i również szorstkowłosym, który czekał w schronisku na adopcję od lipca 2012 roku. Psy zamieszkały poza Elblągiem, na terenie firmy. Nie były to warunki, o jakich byśmy dla nich marzyli, ale, po sprawdzeniu, wydawało nam się, że będą lepsze niż schronisko. Niestety 18 lipca 2017, przy okazji kolejnej wizyty poadopcyjnej naszej wolontariuszki, okazało się, że Kopia i Pafnucy są bardzo zaniedbani - dotknęła ich choroba skóry, której nie zauważono i nie leczono, a na terenie firmy oprócz nich jest jeszcze bardzo dużo innych psów. Kopia i Pafnucy wrócili do schroniska.

Teraz dla Kopi i Pafnucego szukamy domu WYMARZONEGO! Jeśli więc rozważasz adopcję dwóch dużych, spokojnych psów w średnim wieku do swojego przytulnego domu z ogrodem, gdzie psy traktuje się jak członków rodziny, zachęcamy gorąco - poznaj i pokochaj Kopię i Pafnucego!

nr karty: 274/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy