Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Pafnucy

Psy duże

Pafnucy po raz pierwszy trafił do naszego schroniska w lipcu 2012 roku. Był wtedy około 1-rocznym psem. Zawsze był grzeczny i spokojny, bardzo przyjazny i łagodny w stosunkowy do ludzi, a jednak aż do kwietnia 2015 roku czekał na adopcję. Duży i szorstkowłosy - to zwykle "wina", za którą długo "siedzi się" w schronisku...

Jednak w końcu udało się - opuścił schronisko razem z Kopią - niedużo od niego mniejszą i także szorstkowłosą, która była u nas jeszcze dłużej - od szczenięcia, od 2009 roku. Psy zamieszkały poza Elblągiem, na terenie firmy. Nie były to warunki, o jakich byśmy dla nich marzyli, ale, po sprawdzeniu, wydawało nam się, że będą lepsze niż schronisko. Niestety 18 lipca 2017, przy okazji kolejnej wizyty poadopcyjnej naszej wolontariuszki, okazało się, że Kopia i Pafnucy są bardzo zaniedbani - dotknęła ich choroba skóry, której nie zauważono i nie leczono, a na terenie firmy oprócz nich jest jeszcze bardzo dużo innych psów. Pafnucy i Kopia wrócili do schroniska.

Teraz dla Pafnucego i Kopi szukamy domu WYMARZONEGO! Jeśli więc rozważasz adopcję dwóch dużych, spokojnych psów w średnim wieku do swojego przytulnego domu z ogrodem, gdzie psy traktuje się jak członków rodziny, zachęcamy gorąco - poznaj i pokochaj Kopię i Pafnucego!

nr karty: 273/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy