Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Kika i Mika

Psy duże

Mika i Kika trafiły do schroniska już 22.06.2016. Osoby, które przywiozły je do schroniska powiedziały nam, że suczki zostały znalezione na ulicy Nowodworskiej. Jakiś czas później dowiedzieliśmy się, że suczki mieszkały tam na terenie jednej z firm, ale zaczęły "przeszkadzać", więc postanowiono się ich pozbyć...

Kika i Mika to obecnie kilkuletnie psy średniej wielkości. Obie są trochę nieufne w stosunku do ludzi, ale świetnie czują się w swoim towarzystwie, a także w towarzystwie swojego kumpla z boksu Jerrego. Zdajemy sobie sprawę, że adopcje takich psów nie należą do łatwych, a więc i nie są częste. Jednak nie chcielibyśmy, by suczki całe życie spędziły w schronisku! Zachęcamy do poznania dziewczyn i stworzenia dla nich, zapewne pierwszego w ich życiu, domu.

nr karty: 244/2016 (większa Kika - zdjęcie u góry) i 245/2016 (Mika na zdjęciu sama poniżej i pierwsza po prawej poniżej)

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy