Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Trzy kocurki

Znalazły dom

Te trzy kocurki, które widzicie na zdjęciach, przebywają w domu osoby o dobrym sercu, która zabrała je do siebie, by odmienić ich życie i znaleźć dla nich wspaniałych opiekunów. Jeśli więc nosisz się z zamiarem przygarnięcia kociaka, adoptuj któregoś z nich!

Maluchy mają obecnie (27 czerwca 2017) około 3 miesięcy, są zdrowe, umieją korzystać z kuwety.

Zanim jednak podejmiesz decyzję o przygarnięciu kota, dobrze się zastanów. Pamiętaj, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z codziennymi obowiązkami a także kosztami (np. szczepienie, odrobaczanie). 

Warunkiem adopcji kotka jest podpisanie umowy adopcyjnej, wniesienie opłaty w wysokości 40 zł oraz posiadanie transporteka/koszyka do przewożenia zwierzęcia.

Przed adopcją kocurki zostaną odrobaczone i zaszczepione, a gdy osiągną odpowiedni wiek, wysterylizowane na koszt schroniska.

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontaktowanie się z panią, u której przebywają kociaki, dzwoniąc pod nr: 692 395 601.

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy