Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Janeczka

Znalazły dom

Janeczka trafiła do naszego schroniska 12 września 2016 w opłakanym stanie - zaniedbana, wychudzona, z zaropiałymi oczami i chorobą skóry. Łzy same cisnęły się do oczu na widok tego biedactwa. Natychmiast roztoczyliśmy nad nią opiekę, wdrożyliśmy leczenie, ale w warunkach schroniskowych trwało ono bardzo długo. Nareszcie (maj 2017) jednak widać jego efekty - Janeczka przybrała na wadze, a jej sierść jest dużo ładniejsza. Jest też w zdecydowanie lepszym nastroju.

Janeczka to suczka średniej wielkości, która urodziła się mniej więcej w styczniu 2012 roku. Jest bardzo grzecznym i spokojnym psem, do tego rozczulająco łagodnym. Uwielbia domową atmosferę - jak tylko opuści swój boks, przychodzi do biura, gdzie kładzie się w legowisku i spokojnie w nim śpi. Lubi spacery ze swoją schroniskową opiekunką Asią, jak również z wolontariuszami. Podczas spaceru pilnuje się opiekuna. Nie niszczy, nie szczeka, jest łagodna w stosunku do innych psów i kotów - po prostu idealna.

nr karty: 364/2016

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy