Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Przed nami następny rok...

Artykuły

Dziękujemy wszystkim ludziom wielkiego serca za dary, za wsparcie, za tak wiele ciepła jakie nasze zwierzaki otrzymały w tym świątecznym czasie. Nasze schronisko ma wielu przyjaciół - dziękujemy, że myślicie o psach i kotach z naszego schroniska, że w tym szczególnie trudnym czasie z powodu mrozów i z powodu świątecznego zaganiania, znaleźliście dla nas czas!

Zaraz nowy rok... My go będziemy witać cichutko, bo noc sylwestrowa to ogromny stres dla zwierząt, małych dzieci, ludzi starszych. Nie strzelajmy, obudźmy w sobie empatię. Dla schroniska jest to trudny czas - wtedy właśnie trafia do nas rekordowa ilość zwierząt, zarówno psów, jak i kotów. Wtedy również policja odnotowuje największą ilość zwierząt potrąconych przez samochody. Jeśli doszłoby do sytuacji, że zginie Wam zwierze - prosimy nie czekać, aż zwierzę samo powróci, ale od razu rozpocząć poszukiwania i przede wszystkim, szukajcie go w schronisku!

  Oby ten Nowy, 2011 rok był lepszy dla nas wszystkich!!!

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy