Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Sara

Znalazły dom

W czwartek, 06.04.2017, zostaliśmy zawiadomieni przez policję o konieczności odebrania właścicielom psa, który jest w bardzo złej kondycji i w bardzo złych warunkach. Pracownicy schroniska udali się na miejsce, które kiedyś było ładnym domem z kawałkiem działki. Na ogrodzonej, wyłożonej kostką brukową części posesji, zobaczyli przeraźliwie chudą i przerażoną suczkę w typie rasy husky. Suczka nie miała budy, nie mała nic do jedzenia i chodziła po zapleśniałych już własnych odchodach. Jej właścicielka, zapytana, jak mogła dopuścić do takiego stanu, odpowiedziała że pies nie dostał jeść dopiero od kilku dni (!!!!). Nie ulegało żadnym wątpliwościom, że Sara, tak ma na imię suczka, nie może dłużej tam zostać. Przywieźliśmy ją do schroniska.
Jak powiedziała nam jej właścicielka, Sara ma 2 lata. W pierwszych dniach pobytu w schronisku ostrzegawczo na wszystkich warczała, ale z każdym dniem jest teraz lepiej. Wierzymy, że szybko dojdzie do siebie i będzie jeszcze ufać ludziom.

nr karty: 134/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy