Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Iwo

Znalazły dom

Do adopcji poleca się Iwo.

Iwo to mały psiak - waży tylko 10 kilogramów, który urodził się w maju 2015 roku. Mimo młodego wieku Iwo dużo już w swoim życiu przeszedł - ma za sobą jedną nieudaną adopcję i życie u boku człowieka, który go bił. Dowodów na poparcie tej ostatniej tezy wprawdzie nie mamy, ale takie wnioski nasuwają się same, kiedy obserwujemy zachowanie psiaka na widok podniesionej ręki, czy, na przykład, strzepywanego koca - w takiej sytuacji Iwo kuli się i z przerażeniem skomli. Na szczęście jednak, gdy tylko przekona się, że nie chcemy zrobić mu żadnej krzywdy, zaraz sam przytula się do wyciągniętej dłoni, a po chwili wspina na kolana i nieśmiało liże po twarzy.

Od 28.03.2017 dni Iwo przebywa w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska, dzięki czemu wiemy, że jest spokojnym psem, który lubi dużo spać, toleruje koty i inne psy w swoim otoczeniu, a swoje potrzeby fizjologiczne załatwia na dworze. Iwo lubi spacery i dosyć ładnie chodzi na smyczy, ale jeśli chciałabyś/chciałbyś, by się z Tobą bawił, aportował piłeczkę czy kijek, będziesz musiała/musiał go tego nauczyć, bo Iwo nie wie do czego służą zabawki.
Iwo jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Jedyne, czego mu potrzeba, to kochającej osoby, która da mu dom i pokaże, jak wspaniałe może być życie u boku człowieka.

nr karty: 116/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy