Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Tores

Psy duże

Tores trafił do schroniska 12.03.2017 jako kilkuletni pies.

Tak opisuje go nasza wolontariuszka: " Tores to wesoły, przyjazny pies, któremu nade wszystko zależy na ludzkiej czułości. Chce skupić na sobie całą uwagę wśród przechodzących obok jego boksu, patrzy swoimi maślanymi oczętami i z uśmiechniętą gębą pewnie zastanawia się, ile może ugrać. Może ktoś wejdzie do boksu i troszkę pomizia? Może spacer? Może DOM?  Nie da się ukryć, że Tores jest mieszanką amstaffa i wykazuje cechy także typowe dla tej rasy. Jest czujny, odważny, bardzo przyjaźnie nastawiony nawet do nowopoznanych osób, a za swoim człowiekiem pójdzie w ogień. Ma w sobie duże pokłady energii, które pożytkuje podczas długich, wyczerpujących spacerów. Z początku nieco pobudzony, trochę ciągnie na smyczy, ale już po krótkiej chwili łatwo nad nim zapanować. Nie dogaduje się z innymi psami, choć z dużą, spokojną sunią oraz amstaffką - dogadał się znakomicie. Tores to taki wiecznie uśmiechnięty prosiaczek z mentalnością szczeniaka. Wydaje się być typowo domowym psem - uwielbia wylegiwać się na kocach i poduszkach, a w jego boksie zawsze jest najczyściej. Tores ma sierść, która nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Raczej nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.
Dla naszego cudownego prosiaka szukamy domu najlepiej bez innych zwierząt lub ze spokojną suką, po wcześniejszych spacerach zapoznawczych. Oddany do adopcji zostanie wyłącznie osobie, która ma już doświadczenie w pracy z psami tej rasy, po wnikliwym wywiadzie środowiskowym i wizycie przedadopcyjnej."

nr karty: 90/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy