Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Szczenięta

Znalazły dom

Jeśli już od jakiegoś czasu nosisz się z zamiarem adoptowania szczeniaka i w pełni zdajesz sobie sprawę z faktu, że szczeniak to żywe stworzenie, które po kilku miesiącach stanie się "pełnowymiarowym" psem, który będzie żył z Tobą naście lat i zawsze będzie od Ciebie zależny i zawsze będzie wymagał Twojej opieki, i NIE zamierzasz zrobić ze szczenięcia świątecznego prezentu, to może któryś z tych maluchów skradnie Twoje serce? Maleństwa urodziły się 11 listopada i nie trafiły jeszcze do schroniska, nadal są przy mamie, ale, jeśli nie znajdziemy dla nich odpowiedzialnych opiekunów, trafią do nas w Wigilię... Bardzo zależy nam na tym, by tak się nie stało.

Gdy dorosną, psiaki będą średniej wielkości. Szczeniak nr 1- brązowo biały, zdjęcie po prawej - samiec, szczeniak nr 2 - biały w brązowe łaty, zdjęcie poniżej - suczka; szczeniak nr 3 - czarny z białymi znaczeniami, zdjęcie poniżej - suczka; szczeniak nr 4 - biały w czarne łaty, ostatnie zdjęcie - samiec.


Osoby chętne do adopcji proszone są o kontakt telefoniczny ze schroniskiem: 55 234 16 46 lub 603 305 151.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy