Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Syriusz

Psy duże

Syriusz przebywa w schronisku od 30.09.2016. Trafił tutaj z miejscowości Stoboje jako pies w średnim wieku.

Syriusz to silny, zdecydowany pies z twardym charakterem. Lubi kontakt z człowiekiem, uwielbia drapanie po brzuchu, jednak nie jest typowym pieszczochem, który poza ludźmi świata nie widzi. Bardzo aktywny i chętny do długich spacerów. Wypuszczony na wybieg szaleje, daje upust energii, której ma w sobie ogrom. W boksie mieszka z suką i nie dochodzi między nimi do zatargów. Dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne, takie jak np. czesanie. Syriusz bywa dominujący i uparty, potrafi ostrzegawczo ugryźć, gdy coś mu się nie spodoba.
Dla Syriusza szukamy opiekuna, który gotów będzie wykorzystać jego potencjał i chęć do pracy. Ten pies nie może się nudzić, musi mieć co robić. Nie będzie ciepłą kluchą wylegującą się całymi dniami na kanapie. Syriusz jest bardzo bystry i czujny, co czyni go idealnym stróżem, ale tutaj warto zaznaczyć - NIE zostanie wydany na łańcuch ani do budy. Przyszły opiekun musi być spokojny, konsekwentny i musi umieć wyznaczyć psu miejsce w hierarchii. Syriusza najbardziej polecamy do domu z ogrodem. Pokierowany mądrze będzie oddanym, wiernym przyjacielem.

nr karty: 374/2016

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy