Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Dzień Otwarty - 04 grudzień 2010!

Artykuły
 
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals rozpoczyna Zimową Akcję Adopcyjną "Chcemy zdążyć do domu przed zimą". Jeżeli chcesz znaleźć czworonożnego przyjaciela, który ofiaruje Ci bezwarunkową miłość odwiedź najbliższe schronisko dla bezdomnych zwierząt i przygarnij psa lub kota! W ten sposób uszczęśliwisz zwierzaka, który bardzo tęskni za Twoim towarzystwem. Dzięki prowadzonej przez nas kampanii „Adoptując mnie ratujesz mi życie” udało nam się w tym roku uratować i znaleźć nowe domy dla 3241 psiaków i 1070 kotów. Mimo naszych starań do schronisk codziennie trafiają porzucone, skrzywdzone przez los zwierzęta, a część z nich na nową, schroniskową rzeczywistość reaguje ogromnym stresem. Schroniskowe kojce i opieka pracowników oraz wolontariuszy nie mogą zastąpić domowej kanapy, ciepła rąk kochającego opiekuna. Najbardziej cierpią zwierzaki oddane do schroniska po śmierci właściciela lub często wyrzucone na ulicę jak stare zabawki. Dla nich zima w schronisku jest wyjątkowo trudnym okresem. Bardzo tęsknią za swoim człowiekiem, poczuciem bezpieczeństwa, gestami czułości i wspólną zabawą z przyjacielem, któremu za okazane serce odwdzięczą się wiernością i wielką miłością.

Adoptując zwierzaka ze schroniska zyskasz wiernego przyjaciela, który za okazane serce odwdzięczy się bezwarunkową miłością!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do naszego schroniska na Dzień Otwarty.
W najbliższą sobotę, 04.12. w godzinach od 11:00 do 15:00.
 
Pieski i koty z Elbląga z wielką niecierpliwością czekają na "swoich" ludzi!!!
Uratuj zwierzaka! Nie pozwól mu spędzić zimy (w wielu przypadkach kolejnej) w schronisku!
 
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy