Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Reks

Znalazły dom

Pilnie poszukujemy nowego opiekuna dla adoptowanego z naszego schroniska dwa lata temu Reksa (u nas Fikus). Jego dotychczasowa opiekunka, ze względu na sytuację rodzinną, nie jest w stanie dłużej zajmować się psem.

Oto informacje na temat Reksa, który ma obecnie około 5 lat, dostarczone przez opiekunkę psa:

Reks mieszka w mieszkaniu, na spacerze jest grzeczny, chodzi ładnie na smyczy nie reagując na inne psy. Jest przyjazny w stosunku do ludzi (wręcz przesadnie), próbuje ganiać koty. Bawi się bardzo chętnie (również z dziećmi), uwielbia pływać, jeździć samochodem. Dobrze sobie radzi w pociągu, autobusie itp., choć czasami piszczy. Z negatywnych zachowań należy wymienić niechęć do kąpieli, obcinania pazurów i ogólnej higieny. Reks jest wówczas dość agresywny. Ciężko jest mu się zaaklimatyzować w nowym mieszkaniu - od przeprowadzki pozostawiony sam w domu wyje i niszczy, choć przed przeprowadzką zachowywał się poprawnie pozostawiony na 9 godzin w domu. Podczas posiłków przejawia tzw. agresję miskową- po podaniu mu jedzenia nie można do niego podchodzić.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy