Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Hyzio

Psy małe

Hyzio trafił do schroniska 24.08.2016 z ulicy Malborskiej.

Hyzio - taki maleńki, taki słodki... nie dajcie się zwieść pozorom. Hyziek to zdecydowanie boss, szef wszystkich szefów. Potrafi podporządkować sobie inne psy, nawet te dużo większe od niego. Dogaduje się natomiast z suczkami. Na spacerach puszczany jest luzem - jak zawsze uroczo drepczący na przodzie watahy ze śmiesznie nastroszoną sierścią. Sympatyczny, rezolutny i wiecznie uśmiechnięty. Uwielbia kąpiele w rzece, prowadzony na smyczy chodzi przy nodze. Dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne, jak np. czesanie. Hyzio w stosunku do ludzi jest ufny i bardzo przyjazny, uwielbia być w centrum uwagi (wiadomo...) i wprost przepada za głaskaniem po kuperku. Może mieć około 5 lat (październik 2017).
Hyziowi, z uwagi na jego dominujący charakter , poszukujemy domu bez innych psów (samców) i bez małych dzieci. Szukamy dla niego opiekuna, który nie da sobie wejść na głowę... i nigdy go już nie zawiedzie... i zawsze będzie miał w kieszeni jakieś pyszności... bo Hyziowi nie umknie żadna przekąska ;).

nr karty: 341/2016

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy