Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Borys/Sol

Znalazły dom

Borys mieszka w schronisku już od 4 lat. Trafił tutaj 28.02.2011 z terenu opuszczonej fabryki, gdzie wałęsał się od jakiegoś czasu razem z innymi psami.

Początkowo Borys był wystraszonym i nieufnym psem,  który unikał bliskiego kontaktu z człowiekiem. Wszystko zmieniło się, gdy trafił pod skrzydła Ani, pracownicy biura adopcyjnego. To dzięki jej odwadze, cierpliwości i poświęceniu, Borys przekonał się, że są ludzie, którzy chcą dla niego dobrze, ludzie, którym można zaufać. Na spacerach z Anią Borys jest pogodnym i wesołym psem, który bawi się z innymi psami i chętnie biega za patykiem. Gdy przebywa z nią w biurze adopcyjnym, jest cichy, spokojny i grzeczny.

Borys ma teraz (luty 2015) z pewnością ponad 6 lat i jest psem średniej wielkości. Schronisko to prawdopodobnie najbliższe domowi miejsce, jakie zna. Szukamy dla niego odpowiedzialnego, cierpliwego i wyrozumiałego opiekuna, który pokaże mu, jak wygląda świat bez krat.

nr karty: 87/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy