Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Piękna TAJGA

Znalazły dom

  Tajga to piękna i młoda suczka, najprawdopodobniej mieszanka husky, bądź szpica.

Wulkan energii i miłości. Tajga wita każdego kto do niej podejdzie, do każdego chce się przytulić i chętnie rozdaje buziaki. Sunia dobrze reaguje na szczeniaki i na koty - z jednym ze schroniskowych kotów nawet się zaprzyjaźniła. 

 Piękna, dostojna, sympatyczna, wesoła, energiczna, przyjacielska... Wiele określeń jest na świecie, ale Tajgę i tak było by ciężko nimi opisać. To po prostu wspaniały pies, który potrzebuje równie odważnego jak ona właściciela. Kogoś kto lubi biegać i chętnie poświęci Tajdze sporo czasu. 

 

Tajga nigdy nie wykazała agresji w stosunku do jakiegokolwiek człowieka. Jednak z racji jej energii, nie powinna raczej mieszkać w domu z małymi dziećmi. Tajgunia czasem słabo panuje nad swoimi wybuchami entuzjazmu i radości. 


Tajga podbiła serce pewnej pani, która zaadoptowała już kotka z naszego schroniska! Będzie towarzyszką długich spacerów dla swojej pani! :)

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy