Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Vigor - znalazł dom

Znalazły dom

 

Oto Vigor, nasza około trzyletnia sierotka - trafił do schroniska po śmierci swojego właściciela. Troszeczkę kuleje po operacji stawu biodrowego, przydałby mu się nowy dom i ktoś kto zapewniłby mu sporo ruchu.
Chudzinka z niego, a spojrzenie chwyta za serce..

 

 

 


 Vigor znalazł dom, a jego nowa rodzina napisała do nas list:

"Dzień Dobry!!!
Minęły już 3 tygodnie jak nasza rodzina powiększyła się o kolejnego członka. Wigor zmienił się w Tofika:) Pięknie reaguje na imię i przychodzi na każde zawołanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pieska. Byliśmy psychicznie nastawieni na szereg problemów jakie mógłby nam przysporzyć Tofik. Ku naszemu zaskoczeniu, okazał się bardzo spokojnym i dobrze wychowanym psem. Niewymagającym większego szkolenia. Trzeba było tylko nauczyć, że kotek jest częścią rodziny, co nie było zbyt trudne. Obecnie jest w trakcie nauki zostawania samemu w domu. Jak na razie nie wyje i nie szczeka (uczymy go od 2 tygodni). Boi się również gości wchodzących do domu, jednak jak się go przekupi czymś smacznym akceptuje "psią babcię, ciocię i wujka" :)

Zaadaptowanie dorosłego zwierzaka jest jak poznawanie człowieka. Każdego dnia dowiaduję się człowiek czegoś nowego. Tofik np. ma słabość do bananów i solonych orzeszków:) Nie lubi także suchej karmy, dlatego pewnie był taką chudzinką. Za to domowe jedzonko uwielbia i ładnie już przybrał. Już nie wstydzę się chodzić z nim po ulicy, zmieniło się mu także umaszczenie.
Pozdrowienia z miasta Malborka ślą:
Edyta, Krzyś, Tepiś i Tofik:) "

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy