Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

WIELKIE MIKOŁAJKOWANIE ZE SCHRONISKIEM

Artykuły

 

 

Jest ich prawie 400: samotnych w tłumie innych, zamkniętych w kojcach, za kratami wybiegów i w klatkach. Tęsknią za człowiekiem, którego mogłyby witać radosnym merdaniem w nowym domu, jakiemu za serce odpłacą dozgonną wiernością, bądź ciepłym mruczeniem na kolanach swojego pana.

Przed nimi zima, ale też... Mikołaj. Czekają nas radosne święta. Mogą być takie również dla podopiecznych schroniska. O ile znajdą się ludzie, którzy okażą zwierzętom serce i przyjmą je pod swój dach, bądź spędzą z nimi kilka chwil. Bardzo nam zależy na przedzimowej adopcji. Ale pamiętajmy, żeby nie traktować zwierząt jak prezenty pod choinkę.

Zapraszamy na „Wielkie Mikołajkowanie ze schroniskiem”

W sobotę 7 grudnia w godzinach od 11 do 14: „Mikołajki w schronisku". Impreza o charakterze edukacyjnym - dla ludzi. Dla zwierząt - szansa i nadzieja na znalezienie nowych domów. Będziemy wspólnie dekorować choinkę, każdy będzie mógł powiesić na choince bombkę przygotowaną w specjalnym koszu. W kociarni będą warsztaty łańcuchowe, będziemy tworzyli jak najdłuższy choinkowy łańcuch przyjaźni. Niech łańcuch zacznie kojarzyć się z czymś miłym!!!
Będziemy też przygotowywać szaliczki Mikołajkowe dla psów na Paradę Psów Adoptowanych. Będziemy pleść pompony do szalików i je przyszywać a koty będą nam w tym pomagać.

W sobotę 14 grudnia o godzinie 14 spotykamy się na PARADZIE PSÓW ADOPTOWANYCH!
Jeszcze nie znamy dokładnie trasy, ale uzupełnimy informację.
Zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół: tych którzy adoptowali psy ze swoimi pupilami a pozostałych dla towarzystwa i stworzenia miłej świątecznej atmosfery!
Rozdamy wtedy wszystkim psom, które przybędą wraz z właścicielami przygotowane 7 grudnia szaliczki i pospacerujemy przez Elbląg pokazując jaką mają moc schroniskowe zwierzaki i ich wspaniałe rodziny.
Paradę skończymy na Starym Mieście, tam na koniec wspólnie zaśpiewamy kolędę „PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM PASTERZE” (mile widziany akompaniament).

Serdecznie zapraszamy!

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy