Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Podsumowanie dotychczasowej pomocy powodzianom

Artykuły

Pracownicy OTOZ Animlas z naszego schroniska na zalanych terenach gmin Gabin i Słubice pod Płockiem byli dwókrotnie. Staraliśmy się przekazać ludziom pokrzywdzonym w powodzi wiele pozytywnych myśli, chcieliśmy by wiedzieli, że my wszyscy jesteśmy z nimi myślami w tym trudnym czasie. Pomagaliśmy im, pomagaliśmy przede wszystkim zwierzętom. Mogliśmy to robić tylko dzięki Wam. Do schroniska przynieśliście dla tych zwierząt wiele darów: koce, kołdry, ręczniki i 234 kg karmy! Na konto schroniska dla powodzian wpłynęło 1899,91 zł, z tego wydaliśmy na karmę, wodę i inne potrzebne materiały 1392,66 zł. Zostało nam 507,25 zł. Te środki, jak i każde kolejne będziemy chcieli wykorzystać za ok dwa tygodnie. Chcemy jechać raz jeszcze, chcemy zająć się odbudową bud, chcemy pomóc zwierzętom, zanim ludzie, zajęci sprzątaniem domów, znajdą dla nich czas.

Materiał filmowy z pierwszego wyjazdu:

 

 

 Materiał filmowy z drugiego wyjazdu:

 

 

Dziękujemy mediom: portel.pl; Telewizji Elbląskiej; TVP Olsztyn za wsparcie i za pomoc.

Dziękujemy przede wszystkim ludziom o wielkich sercach. Same nasze chęci to mało, bez Waszej pomocy jesteśmy bezradni. Dziękujemy!

Wile pomocy powodziowe psy i koty w całej Polsce otrzymały też od Stowarzyszenia na Rzecz Odpowiedzialnej Opieki nad Zwierzętami Domowymi

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy