Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Niko

Znalazły dom

Niko miał dopiero 4 miesiące, kiedy jest właściciel postanowił się pozbyć psiaka. Było to na początku 2009 roku.

Relacja wolontariuszki:

"Idąc na spacer z własnym pupilem zauważyłam "coś" ruszającego się na rzece. Podbiegłam i zobaczyłam małego pieska walczącego o życie w mroźnej wodzie... W pewnym momencie nurt rzeki wciągnął psa pod lód... Na szczęście nie był daleko od brzegu, więc zdołałam wyciągnąć go z wody."

Od tamtego dnia minęły już blisko 4 lata. Niko dwa razy znalazł dom i dwa razy został odebrany. Pierwszy raz był trzymany na łańcuchu. W drugim domu, jego właściciele wypuszczali go samego na spacer. Więc biegał sobie ulicami miasta pomiędzy rozpędzonymi samochodami... aż do momentu, kiedy zobaczyli go pracownicy schroniska i zabrali z powrotem. Tutaj Nikuś znowu czeka na ten jeden jedyny dom!

Niko ma około 4 lat, jest dosyć dużym i silnym psem. Uwielbia spacery, jest bardzo energiczny. To posłuszny pies, grzecznie chodzi na smyczy, chociaż czasami potrafi pociągnąć, jest bardzo żywiołowy - chętnie uczy się nowych rzeczy, uwielbia ruch i będzie optymalnym towarzyszem dla ludzi lubiących aktywny tryb życia. 

nr karty: 577/09


 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy