Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Atos

Znalazły dom

Atos trafił do schroniska 16.09.2013. Pies przez kilka dni widywany był w parku Kajki - wydawał się zdezorientowany i zagubiony.

Trochę mu zajęło, by przystosować się do panujących tutaj warunków - był przerażony, nie chciał się nawet ruszać... Nie znamy dokładnie jego przeszłości, ale jedno jest pewne - miał dom. I tylko ze względu na ludzką bezmyślność znalazł się w schronisku. Atos jest psem poczciwym aż do bólu. Tak wiele można zrozumieć, kiedy patrzy na nas tymi swoimi mądrymi, przenikliwymi oczami... Zupełnie jakby zapewniał, że mimo tego, iż człowiek zawiódł go na całej linii - on będzie zawsze wierny. Nie wystawia łap za kraty i nie biega jak szalony po boksie. Tylko stoi i patrzy. Pobyt w schronisku znosi z tak olbrzymią pokorą, że nie wiemy, czy stracił już nadzieję na to, że ktoś go pokocha, czy może jest tak cwany i wie, że swoim spojrzeniem w końcu kogoś "kupi". Atos jest spokojny, cierpliwy i ładnie chodzi na smyczy. Bardzo lubi towarzystwo innych psów. Niestety jest też duży, czarny i nie pierwszej młodości, a powszechnie wiadomo, że takim najtrudniej jest opuścić schronisko. No, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych...

nr karty: 356/2013

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy