Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

2letni amstaff Bolek

Znalazły dom

Bolek to około 1, 5-2letni pies w typie amstaffa. Wspaniały, opanowany i  łagodny. Na spacerach bardzo usłuchany, posłuszny, karny, ładnie chodzi na smyczy, ale nie wybiegany potrafi też pociągnąć.
Nie ma problemów z odbieraniem mu trzymanych w pysku przedmiotów, nie zauważono u niego także agresji miskowej, generalnie nie ma tendencji do pilnowania!

Bolek raczej nie zna podstawowych komend, nie bardzo wie, co się od niego oczekuje, widać, że ma dość spore braki w socjalizacji i ogólnym poznawaniu otoczenia. Widać od razu, że jego poprzedni właściciel nie poświęcał mu zbyt wiele uwagi… Bolek na spacerach nie wykazuje agresji w stosunku do innych zwierząt-zaczepiony potrafi się obronić. Nie mniej jednak z racji tego, iż jest terierem typu bull szukamy dla Bolka domu bez innych zwierząt.

Szukamy dla Bolka przewodnika odpowiedzialnego i konsekwentnego, a jednocześnie osoby cierpliwej i opanowanej. Szukamy kogoś, kto pozwoli Bolkowi odzyskać zaufanie i wiarę w ludzi, kto pokaże mu piękno otaczającego go świata. Szukamy osoby, która go pokocha, zapewne mu ciepły kąt i pełną miskę na przyszłe lata jego życia! Bolek jest zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany. Warunkiem adopcji jest wizyta w domu osoby chętnej przyjąć psa oraz unormowana sytuacja rodzinna/mieszkaniowa oraz finansowa.

 

 

 

 

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy