Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Gera, 2letnia suka w typie amstaff

Znalazły dom

Gera to ok. 2letnia suka w typie amstaffa. Jest ona psem bardzo kontaktowym i zorientowanym na człowieka. Chętna do współpracy, wspólnych spacerów. Uwielbia zabawę, zwłaszcza aportowanie, patyki, gałęzie, mogłaby, by przynosić je bez końca. Nie ma problemów, by zabrać jej zabawkę z pyska, jest psem usłuchanym i wpatrzonym w człowieka. Gera byłaby świetnym psem do pracy, wspólnych szkoleń. Aktualnie zna tylko kilka podstawowych komend, które wykonuje bez oporów.

Gera, jak większość psów w typie tejże rasy nie toleruje innych zwierząt. Spacery z nią w mieście, gdzie są inne psy, koty, ptaki, wymagają trochę pracy i utemperowania suni Z racji tego, że sunia jest psem karnym, odpowiednio stosowane korekty i kontrwarunkowanie szybko powinny zdać egzamin.

Szukamy dla Gery osoby zrównoważonej, konsekwentnej, odpowiedzialnej i cierpliwej. Szukamy miłośnika rasy, najlepiej osoby z doświadczeniem, kogoś, kto miał już do czynienia z tego typu psiakami. Szukamy kogoś, kto poradzi sobie z tym pewnym siebie i swojej siły psem, kogoś, kto będzie wiedział, jak z takim psem postępować. Szukamy domu bez innych zwierząt. Szukamy osoby, która ofiaruje suni dom, miłość i ciepły kąt, na przyszłe lata jej życia. Gera jest zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana

 

 

 

 

 

 

 

                                    


Gera zamieszkała ze swoim nowym panem w Olsztynie!! życzymy powodzenia!! :)

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy