Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Malutka 3-4 Ruda

Znalazły dom

Ruda to około 4 letnia suczka. Jest mała, sięga do połowy łydki, ma śliczne, stojące uszka i miękką sierść . Jest z początku trochę nieufna, lecz grzeczna, posłuszna, potrafi chodzić na smyczy. Uwielbia kontakt z człowiekiem, będzie wspaniałą przyjaciółką, zakochaną w swoim człowieku. Nadaje się do rodziny z dziećmi , lub do osoby starszej. Rozpływa się pod dotykiem ludzkiej dłoni. Pozwól jej cieszyć się życiem..Poznać coś innego, niż mały, zimny, betonowy boks w schronisku.. Sunia jest wysterylizowana, ma własną książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona na wściekliznę, odrobaczona.

 

 

 


Ruda znalazła nowy dom, a jej nowa rodzina napisała do nas list:

 

"Dzień dobry, z tej strony Małgorzata - nowa opiekunka Rudej. Ruda już u nas drugi dzień, jak na razie odpukać jest bardzo dobrze, je, załatwia się, śpi, jak nas widzi to merda ogonkiem, a jak ja wracam z pracy, to naprawdę się cieszy. Jak jest w domu, to dużo śpi, ale to może emocje albo długie spacery, na które ją zabieramy. Koty zaczęły trochę prychać, ale są spokojne i trzymają odległość. Ruda w ogóle na nie reaguje, jak przechodzą to leniwie otwiera oczy i patrzy tylko. Za to, gdy ktoś idzie po klatce schodowej, to warczy i szczeka. Nie jest może taka wesoła jak bym chciała, ale myślałam, że będzie gorzej, z racji jej miłości do p. Andrzeja. Wydaje mi się, że będzie wszystko dobrze. Jak zrobię jakieś zdjęcia to wyślę na maila.
Pozdrawiam
Małgorzata"

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy