Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Parada psów adoptowanych

Artykuły

15 grudnia o godz. 12:30 spod I LO ruszy spacer czworonogów, które odnalazły szczęście w nowych domach.

Parada jest inicjatywą Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu prowadzonego przez OTOZ Animals w celu zachęcenia osób kochających zwierzęta do adopcji psów i kotów ze schroniska. Chcemy pokazać, że psy ze schroniska są tak samo piękne i wyjątkowe, jak te z renomowanych hodowli.

Bardzo często zdarza się, że wypielęgnowany pies ze schroniska budzi niekłamany zachwyt wśród ludzi

Zapraszamy nie tylko właścicieli psów adoptowanych ze schronisk, lecz również miłośników zwierząt, którzy chcą uczestniczyć w tym wyjątkowym spacerze i wesprzeć ideę adopcji.

Mile widziane „mikołajowe” przebrania i świąteczne gadżety. Inwencję pozostawiamy uczestnikom parady.

Uwaga: Pies musi koniecznie być na smyczy. Prosimy o zabranie ze sobą torebek na psie odchody i zaświadczeń o aktualnym szczepieniu przeciwko wściekliźnie.

Zaczynamy pod I LO od strony ulicy Przy Bramie Targowej a kończymy pod sceną Świątecznych Spotkań Elblążan przy Ratuszu Staromiejskim.

W dniach Świątecznych Spotkań Elblążan, tj. 15 i 16 grudnia w godzinach od 14 do 18 będzie można również odwiedzić stoisko naszego schroniska w Ratuszu Staromiejskim. Będziemy tam promować akcję „Stań się dla nich Mikołajkiem”. Będzie można zostawić podarunki dla naszych zwierząt oraz zasilić grosikiem schroniskową skarbonkę.

Serdecznie zapraszamy!

Mamy nadzieję, że spotkamy byłych podopiecznych schroniska dla zwierząt, teraz szczęśliwych a ich właścicieli w świątecznych nastrojach.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy