Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Sonia

Znalazły dom

Sonia i Kropka to kotki, które 03.11.2012 zostały oddane do schroniska z powodu choroby ich właścicieli.

Czarno-biała Sonia ma 5 lat. Domowe, dorosłe koty, które trafiają do schroniska po latach życia spędzonych na czyichś kolanach, najczęściej bardzo źle znoszą pobyt  w schronisku. Tak dzieje się i w tym przypadku. Kotki są apatyczne i nie chcą jeść. Chowają się w najdalszy kąt klatki, starając się być niewidzialnymi.

Czarno biała Sonia już po pierwszej dobie pobytu w schronisku trafiła do tzw. domu tymczasowego. Tam też jest przerażona - schowała się pod szafę i na razie nie chce spod niej wyjść. Wiemy, że będzie potrzebowała jeszcze kilku (a może i kilkunastu) dni, żeby oswoić się z nowym otoczeniem i zacząć wychodzić.

Czy znajdzie się ktoś, kto da dom tym kotkom? Osoba na tyle cierpliwa i wyrozumiała, by poczekać, aż minie trochę czasu, zanim koty zaczną ją witać słodkim mruczeniem i ocieraniem się o nogi? Gorąco w to wierzymy! 


nr karty: 364/2012

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt