Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

ŚWIATOWY TYDZIEŃ ZWIERZĄT - ZAPRASZAMY DO SCHRONISKA

Artykuły

Zapraszamy w sobotę (6 października) na Dzień Otwarty w godz. 1200 – 1700 organizowany z okazji  Światowego Tygodnia Zwierząt.

 Bezpańskie psy i koty czekać będą na osoby, które zechcą je adoptować. Każde zwierzę ma aktualną książeczkę zdrowia i wykonane obowiązkowe szczepienia.
W tej chwili w naszym schronisku przebywa 270 psów i ponad 100 kotów. Każda zainteresowana osoba bez trudu znajdzie tu swojego czworonożnego przyjaciela.

Adoptując zwierzaka odmieniamy nie tylko jego, ale i swoje życie. Same codzienne spacery z psiakiem, nawet kilkuminutowe, mają zbawienny wpływ na ludzkie serce. Dzięki temu nam spadnie cholesterol, staniemy się spokojniejsi, a zwierzak będzie szczęśliwy mając swój dom i troskliwego właściciela. Warto jednak przypomnieć, że decyzja o przygarnięciu zwierzaka powinna być dokładnie przemyślana.

Pomóżmy wspólnie odmienić ich los. Zachęcamy do adopcji bezdomnych psów i kotów z naszego schroniska.

Adres schroniska: ul. Królewiecka 233; Elbląg

tel: 55 234-16-46

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy