Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Bity przez własciciela...Kubuś - już w swoim domu!!!

Znalazły dom

 

 

Co można powiedzieć o ślicznym Kubusiu? Kubuś na początku był pieskiem nieufnym, strachliwym. Nie okazywał zbyt wielu emocji, nie reagował, ponieważ przeszedł traumatyczne przeżycia. Jego były właściciel używał wobec niego przemocy. Piesek zamieszkał w biurze schroniska.

 

 

 

Z biegiem czasu Kubuś nabierał pewności siebie, aczkolwiek nie jest pieskiem, który ufa od razu. Musi poznać człowieka, wtedy powolutku otwiera się. Natomiast do ludzi, których zna i którym ufa całkowicie jest prawdziwą kochaną przytulanką. Kubuś jest bardzo czujny i zawsze alarmuje, jeśli ktoś obcy wejdzie do budynku, mieszkania. Jest to w sumie pies obronny-nie da zrobić krzywdy swojemu właścicielowi. Przede wszystkim Kubuś nie nadaje się do osób starszych i do domu z dziećmi, gdyż jest to typowo pies jednej osoby. Ma zwyczaj łapania za nogawkę, ale on uważa to za zabawę i jeżeli przyszły właściciel sobie tego nie zażyczy, wystarczy odezwać się do niego donośnym tonem i wskazać, że robi źle. Jest karny. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, uwielbia spać pod kołderką. Wyglądem przypomina jamnika. Ma dopiero rok . Jest dominantem w stosunku do innych psów. Zachowuje czystość w domu , akceptuje koty . Mógłby wychowywać się ze szczeniakiem.

 
PayPal:
1% dla zwierząt