Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Chester

Psie staruszki

13 lat temu, jako słodki, maleńki szczeniak, Chester został adoptowany ze schroniska. Przez 10 lat mieszkał ze swoją ukochaną panią, dla której był oczkiem w głowie. Przez ten czas nie miał bliskiego kontaktu z innymi psami, rzadko też poznawał nowych ludzi. I nagle, 10.04.2012, trafił z powrotem schroniska. Dla jego opiekunki nie była to łatwa decyzja. Podyktowana została jej złym stanem zdrowia - pani zmuszona była na kilka miesięcy pójść do szpitala, a nie miała nikogo, kto przez ten czas zaopiekowałby się jej psem.

I tak oto Chester znalazł się w schronisku. Długo był wystraszony, bo nigdy nie widział wokół siebie tylu psów, był nieufny, bo otaczali go sami obcy ludzie.

Teraz (kwiecień 2015) ma już 13 lat. Wygląda na to, że pogodził się już ze swoim losem, ale my nie chcemy godzić się na to, by jego życie rozpoczęte w schronisku, tutaj się zakończyło...

nr karty: 171/2012

 

 

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy