Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Mango

Znalazły dom

Mango przebywa w schronisku od 19.10.2010. Trafił do nas jako szczeniak wraz ze swoim rodzeństwem z domu osoby, która przetrzymywała psy w opłakanych warunkach. Wszystkie szczęśliwie znalazły nowe domy, z jednym wyjątkiem...
Mango ma obecnie około 6 lat i jest dosyć dużym psem. W stosunku do nowo poznanych osób jest początkowo nieśmiały, nigdy jednak nie wykazał agresji - w obawie przed obcymi po prostu chowa się do budy. Kiedy już się przekona, że nic mu nie grozi - staje się wspaniałym i towarzyskim psem.
Na spacerach Mango to prawdziwy wulkan energii. Puszczony luzem w lesie biega jak szalony, co chwilę sprawdzając, czy jego opiekun jest obok. Uwielbia wodę, po płyciźnie biega jak koń. Często zdarza mu się wskakiwać na człowieka i delikatnie opierać łapami.
Chodzenie na smyczy sprawia mu problem, chodzi slalomem i co chwilę się odwraca. Z czasem jednak widzimy poprawę i z pewnością przy systematycznych spacerach opanuje technikę ładnego chodzenia na smyczy.
W kontaktach z innymi psami jest bezkonfliktowy, a nawet uległy.
Mango tak naprawdę nie zna innego życia niż to w schronisku, ale uważamy, że świetnie odnalazłby się w domu z ogrodem. Drugi pies z pewnością dodałby mu otuchy i odwagi. Jeszcze wiele lat życia przed nim, czeka tylko na osobę o wielkim sercu, z którą dane mu będzie je spędzić.

nr karty: 477/2010

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy