Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Szczeniaki

Kwinta

Szczeniaki

Kwinta trafiła do schroniska razem ze swoim bratem Kwitem.

Szczenięta mają około 7 tygodni. Gdy dorosną, będą prawdopodobnie średniej wielkości lub duże.

nr karty: 191/2019

 

Wespa

Szczeniaki

Wespa trafiła do schroniska 07.05.2019 razem ze swoim rodzeństwem z miejscowości Dłużyna. Szczenięta znaleziono w polu, daleko od zabudowań. Psiaki miały wtedy około 3 miesięcy.

Wespa była ranna, prawdopodobnie w wyniku potrącenia przez samochód. Musiała przejść skomplikowaną operację tylnej łapki, niestety jednak jest mało prawdopodobne, by łapka wróciła do pełnej sprawności. Wespa od razu zamieszkała w tzw. domu tymczasowym u kierowniczki schroniska, ale teraz czuje się już na tyle dobrze, że może szukać nowych opiekunów, u których mieszkać będzie już na stałe.

Wespa to przymilna, kochająca ludzi suczka, która dobrze czuje się również w towarzystwie innych psów a także kotów. Gdy dorośnie, będą prawdopodobnie średniej wielkości lub duża.

nr karty: 9/EL/2019

 

 

Lulu

Szczeniaki

Lulu trafiła do schroniska 16.05.2019 z ulicy Kościuszki, gdzie, w jednym z bloków, ktoś zostawił ją na klatce schodowej.

Lulu to około 7-tygodniowy szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 164/2019

 

Walusia

Szczeniaki

Walusia trafiła do schroniska 07.05.2019 razem ze swoim rodzeństwem z miejscowości Dłużyna. Szczenięta znaleziono w polu, daleko od zabudowań.

Psiaki mają obecnie około 3-4 miesięcy. Są wystraszone i bardzo nieśmiałe w kontakcie z ludźmi. Gdy dorosną, będą prawdopodobnie psami średniej wielkości.

nr karty: 13/EL/2019

 

Poligon

Szczeniaki

Poligon po raz pierwszy trafił do schroniska w lutym 2019 roku jako malutki szczeniak. Szybko został adoptowany, niestety 04.05.2019 oddano go z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że Poligon jest bardzo niedelikatny w zabawie zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi, a czasem, bez powodu, zachowuje się agresywnie.

Poligon to szczeniak, który urodził się około 1 grudnia 2018 roku. Obecnie jest średniej wielkości i prawdopodobnie będzie dużym psem, gdy dorośnie. Poligon potrzebuje odpowiedzialnego i konsekwentnego opiekuna, który nauczy go wszystkiego - chodzenia na smyczy, zachowywania czystości w domu, i wszelkich innych zasad współżycia z ludźmi. Niewątpliwie to piękne, ufne w stosunku do ludzi i chętne do zabawy psisko odwdzięczy się oddaniem i bezinteresowną miłością.

nr karty: 149/2019

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy