Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Oczko

Znalazły dom

Oczko przebywa w schronisku od 30.08.2012. Ten ok 3-miesięczny kociak ma piękną, puszystą, śnieżnobiałą sierść z czarnymi znaczeniami i duże, okrągłe oczy.

 

nr karty: 262/2012

 

Pusia

Znalazły dom

Pusia trafiła do schroniska 04.09.2012. Ta cała czarna suczka ma około 8 tygodni. Gdy dorośnie, będzie najprawdopodobniej średniej wielkości.

 

nr karty: 407/2012

 

Tygrys

Znalazły dom

Tygrys został znaleziony na parkingu samochodowym. Maluszek leżał pod kołami zaparkowanego samochodu. Osoby, które go znalazły, przyjęły go do siebie na tzw dom tymczasowy, czyli zdecydowały się zapewnić mu opiekę do momentu, gdy znajdzie się osoba chętna, by go adoptować.

Tygrysek ma dopiero kilka dni. Dopiero za kilka tygodni będzie samodzielnie jadł. Niemniej można go adoptować już teraz, trzeba tylko liczyć się z koniecznością karmienia go z butelki.

 

Floh

Znalazły dom

Floh przywieziono do schroniska razem z Funią 22.08.2012. Podobno suczki od dłuższego czasu błąkały się po jednym z elbląskich osiedli.

Floh to malutka i drobna psinka. Na początku była potwornie przerażona. Z upływem czasu zaakceptowała towarzystwo innych psów, jednak wciąż boi się ludzi. Trudno powiedzieć, czy dlatego, że trafiły do schroniska prosto z bezpiecznego domu i boją się schroniskowego zgiełku, czy dlatego, że były dzikimi psami, którym teraz odebrano wolność.

nr karty: 391/2012

 

Gra

Znalazły dom

Gra mieszka w schronisku już od kwietnia 2011 roku. Trafiła tutaj jako około 3-miesięczny szczeniak. Wyrosła na psa średniej wielkości o drobnej budowie.

Gra jest troszkę nieśmiała w stosunku do nowo poznanych osób, za to dobrze się czuje w towarzystwie innych psów.  Można powiedzieć, że nie wie, iż istnieje życie inne niż to, które wiedzie w schroniskowym boksie. Czy to się wreszcie zmieni?

nr karty: 152/2011

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy