Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Mila

Znalazły dom

Mila trafiła do schroniska 18.07.2012. Ta śliczna suczka ma około dwóch miesięcy, jest zdrowa i wesoła. Gdy dorośnie, będzie najprawdopodobniej niedużym psem.

nr karty: 338/2012

 

Miga

Znalazły dom

Miga przebywa w schronisku od 18.07.2012. Jest to około 2 miesięczna suczka. Gdy dorośnie, będzie najprawdopodobnie drobnym i niedużym psem.

nr karty: 337/2012

 

Mig

Znalazły dom

Mig trafił do schroniska wraz z dwójką rodzeństawa 17.07.2012. Pieski mają około dwóch miesięcy. Sa zdrowe i wesołe. Gdy dorosną, najprawdopodobniej będą nieduże.

nr karty: 335/2012  

 

Iliada

Znalazły dom

Te śliczne kociaki, które widać na zdjęciach, mają około 2,5 miesiąca i pilnie potrzebują domu. Nie trafiły jeszcze do schroniska, ale trafią tutaj, jeśli szybko nie znajdą się osoby chętne, by je adoptować. Kociaki są ufne, wesołe i chętne do zabawy. Są również przyzwyczajone do obecności psów.

Warunkiem adopcji kotków jest podpisanie umowy adopcyjnej, wniesienie opłaty w wysokości 40 zł oraz posiadanie transporteka/koszyka do przewożenia zwierzęcia.

Przed adopcją kotki zostaną odrobaczone i zaszczepione, a gdy osiągną odpowiedni wiek, wysterylizowane na koszt schroniska.

 

Pafnucy

Znalazły dom

Pafnucy trafił do schroniska 11.07.2012. Jest to mniej więcej roczny, dosyć duży pies o szorstkiej sierści. Pafnucy jest spokojny i bardzo przyjazny w stosunku do człowieka. Jego stosunek do innych psów bywa rożny.

nr karty: 326/2012

 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy