Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Nekatrynka

Znalazły dom

Nektarynka trafiła do schroniska jako słodki szczeniak w październiku 2010 roku. Pomijając nieudaną, kilkudniową adopcję, suczka dojrzała i dorosła w schronisku. Wyrosła na dosyć dużego, pięknego psa wyglądem przypominającego trochę owczarka niemieckiego.

Dwuletnia obecnie Nektarynka w stosunku do innych psów jest bardzo uległa, natomiast w kontaktach z ludźmi jest bojaźliwa. Potrzebuje wyrozumiałego i cierpliwego opiekuna, który pokaże jej, jak wygląda życie na wolności.

nr karty: 102/2011

 

Murzyn I

Znalazły dom

Murzyn mieszka w schronisku już od lutego 2010 roku. Trafił tutaj, ponieważ jego właściciele, ze względu na swój podeszły wiek i stan zdrowia, nie byli w stanie się nim dłużej zajmować.

W tej chwili Murzyn ma około 8 lat. Jest drobnym psem średniej wielkości. Jego śmiesznie nastroszona w okolicach karku sierść wywołuje wrażenie, jakby Murzyn był ciągle poddenerwowany i najeżony. W rzeczywistości pies jest jednak płochliwy i unika bliskiego kontaktu i z człowiekiem i z innym psem.

Podejrzewamy, że już do końca swoich dni Murzyn pozostanie w schronisku. Bardzo chcielibyśmy, by znalazł się ktoś, kto pokaże nam, że się mylimy.

nr karty: 64/2010

 


 
 

 

 

Lusia

Znalazły dom

Lusia trafiła do schroniska 12.09.2012. Suczka miała na sobie obrożę i smycz i była podobno przywiązana do ogrodzenia na jednej z elbląskich ulic.

Lusia jest kilkuletnim psem średniej wielkości. Jest ufna i przyjazna w stosunku do ludzi ale trochę nerwowo reaguje na widok innych, nieznanych sobie, psów.

Czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 415/2012

 

 

Ringo

Znalazły dom

Ringo przebywa w schronisku od 12.09.2012. Jest to dorosły pies średniej wielkości. Jak dotąd zachowuje się przyjaźnie w stosunku do ludzi i innych psów.

nr karty: 413/2012

 

Karma

Znalazły dom

Karma trafiła do schroniska 09.09.2012. Jest to młoda kotka o ciekawym umaszczeniu. Karma jest ufna, uwielbia pieszczoty i towarzystwo ludzi. Podczas zabawy jest delikatna - nie używa ani pazurków ani zębów.

 

nr karty: 283/2012

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy