Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Radar

Znalazły dom

 

Radar trafił do schroniska 04.08.2012, ponieważ biegał bez opieki po placu zabaw.

Radar jest małym pieskiem. Ma około 5 lat.  W stosunku do ludzi jest ufny i przyjazny. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

nr karty: 361/2012

 

 

 

 

Gapa

Znalazły dom

Gapa została przywiązana do bramy schroniska 28.07.2012.

Ta niespełna roczna suczka jest ufna i bardzo przyjazna. Jest nieduża i niewiele już urośnie.

 

nr karty: 348/2012

 

 

Drażek

Znalazły dom

Drażek trafił do schroniska 18.06.2012 w ciężkim stanie, ale na szczęście już w pełni wrócił do zdrowia. Jedynym śladem  przebytej choroby jest zmętniałe oczko.

Drażek już od jakiegoś czasu przebywa w tzw. domu tymczasowym, skąd wiemy, że jest wspaniałym i spokojnym kociakiem. Ma w tej chwili około trzech miesięcy, a już opiekuje się mniejszymi od siebie kociętami. Nie podgryza, nie drapie. Jest cierpliwy przy zabiegach kosmetycznych.

nr karty: 151/2012

 

Wafel

Znalazły dom

Wafel przez 9 lat miał swoją panią, która go kochała i bardzo się o niego troszczyła. Niestety pani ta zachorowała i nie może dłużej zajmować się swoim psem. Nikt z rodziny nie chciał jej pomóc. 02.08.2012 pies trafił więc do schroniska.

Ten nieduży (ma 50 cm wysokości), 9-letni psiak jest przerażony schroniskową rzeczywistością. Martwimy się, czy pogodzi się ze swoim losem i czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto zachce go stąd zabrać.

nr karty: 360/2012

  

 

Aura

Znalazły dom

Aura trafiła do schroniska 02.08.2012. Jest to nieduża i drobna suczka o pięknej, lśniącej, czarnej sierści. Aura długo była przerażona schroniskową rzeczywistością. Trudno było wyprowadzić ją z boksu, w którym mieszka. Z czasem jednak zaczęła szukać towarzystwa człowieka i powoli odzyskiwać wiarę w ludzi. Okazała się potulną i przymilną suczką. Mamy nadzieję, że już niedługo otworzy się, stanie się wesoła i ufna.

Najbardziej zależy nam jednak na tym, by szybko znalazł się człowiek, który da jej prawdziwy dom.

nr karty: 359/2012

 


 

 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy