Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Murzyn

Znalazły dom

Murzyn mieszka w schronisku już trzy lata (od listopada 2010). Jest to pies, jakich w schronisku jest dużo - średniej wielkości i pospolitej urody. Dotąd nikt chętny do adoptowania czworonoga go nie zauważył. Nikt nie zapytał, jaki ma charakter. A Murzyn niedostatki urody w pełni rekompensuje oddaniem i pogodą ducha. Jest ufny, przyjazny, zapatrzony w człowieka. I w dodatku łagodny jak baranek zarówno w stosunku do ludzi jak i innych zwierząt (także kotów). Murzyn zna podstawowe komendy i jest nauczony czystości. Potrzebuje tylko człowieka, który da mu szansę, by mógł to udowodnić.

 

nr karty: 513/2010

 


 

Kokosik

Znalazły dom

Kokosik trafił do schroniska 13.07.2012 a stąd do tzw domu tymczasowego, w którym nadal przebywa. Kokosik to mniej więcej dwumiesięczny, rudy, pręgowany kocurek. Jest zdrowy, wesoły i uwielbia kontakt z człowiekiem oraz zabawy z innymi kociakami. Czeka na nowy dom.

nr karty: 189/2012

 

Kapi

Znalazły dom
Kapi trafiła do schroniska wraz z trojgiem rodzeństwa 07.08.2012. Szczenięta mają w tej chwili około dwóch miesięcy. Gdy dorosną będą dosyć dużymi psami.

 

nr karty: 367/2012

 

Tabik

Znalazły dom
Tabik trafił do schroniska wraz z trojgiem rodzeństwa 07.08.2012. Szczenięta mają w tej chwili około dwóch miesięcy. Gdy dorośnie, Tabik będzie psem średniej wielkości.

 

nr karty: 366/2012

 

Pufa

Znalazły dom
Pufa trafiła do schroniska wraz z trojgiem rodzeństwa 07.08.2012. Szczenięta mają w tej chwili około dwóch miesięcy. Gdy dorosną będą dosyć dużymi psami.

 

nr karty: 365/2012
 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy