Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Gaz

Znalazły dom

Gaz trafił do schroniska w nocy z 20/21.08.2012. Ten nieduży psiak został zauważony na terenie stacji benzynowej. Był mocno poturbowany - najprawdopodobniej pogryziony przez innego psa. W wyniku przebytego urazu jego prawa przednia łapa jest bezwładna, ale Gazowi w niczym to nie przeszkadza.

Gaz jest niedużym (48 cm wysokości) psem. Ma około 5 lat. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazny. Gaz lubi biegać i bawić się. 

nr karty: 384/2012

 


 

 

Tuliś

Znalazły dom

21.08.2012 Tuliś został podrzucony na teren elbląskiego przedszkola. Stamtąd szczęśliwie udało mu się trafił do tzw. domu tymczasowego, w którym będzie mógł pozostać do momentu, gdy znajdzie się odpowiedzialna osoba, chętna, by go adoptować.

Z relacji osoby, u której kociak przebywa, wiemy, ze Tuliś jest wesołym, ufnym kocurkiem, który chodzi za swoim opiekunem i uwielbia się łasić i tulić - stąd jego imię. 

Tuliś szuka więc domu!

nr karty: 253/2012

 

Arisa

Znalazły dom

Arisa trafiła do schroniska wraz z dwójką rodzeństwa 14.08.2012. Kotka ma około 9 miesięcy. Jest troszeczkę płochliwa w stosunku do nowo poznanych ludzi, ale jeśli będzie miała przy sobie troskliwego opiekuna z pewnością szybko się to zmieni.

nr karty: 243/2012

 

Abba

Znalazły dom

Abba trafiła do schroniska wraz z dwójką rodzeństwa 14.08.2012.

Obecnie (czerwiec 2013) kotka ma około 1 roku. Początkowo Abba była troszeczkę płochliwa w stosunku do nowo poznanych ludzi, ale z czasem się to zmieniło. Teraz chętnie podchodzi do człowieka i ociera się o jego nogi.

W wyniku przebytej choroby Abba cierpi na zaburzenia ruchowe.

nr karty: 242/2012

 

 

Gumiś

Znalazły dom

Gumiś został oddany do schroniska wraz ze swoją matką i najprawdopodobniej siostrą 10.08.2012. Powodem oddania kotów była choroba ich właścicielki.

Gumiś to piękny, duży, kocur, który początkowo źle znosił pobyt w schronisku. Był płochliwy i chował się w najciemniejsze zakątki kociarni. Z troski o niego przenieśliśmy go do mniejszego pomieszczenia, w którym przebywa mniej kotów, i po kilkunastu dniach doszło do wspaniałej przemiany! Gumiś stał się odważny i towarzyski. Teraz sam inicjuje kontakt z człowiekiem - podchodzi, łasi się, bawi się włosami, zaczepia łapą. Niekiedy podczas takich zabaw potrafi lekko ugryźć lub zadrapać. Powinien zamieszkać w domu bez innych kotów, bo nie przepada za ich towarzystwem, oraz bez małych dzieci.

nr karty: 236/2012

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy